La Roche-Posay REDERMIC [C] Krem Wypełniający Zmarszczki, Intensywnie Ujędrniający SKÓRA SUCHA (40 ml)

La Roche-Posay REDERMIC [C] Krem Wypełniający Zmarszczki, Intensywnie Ujędrniający SKÓRA SUCHA (40 ml) -
Nasza cena: 81.99 zł
Ilość

Wskazania i działanie:

- Krem wypełniający zmarszczki intensywnie ujędrniający – dedykowany skórze wrażliwej.

- Wskazania: głębokie zmarszczki, utrata jędrności skóry twarzy. Odkrycie dermatologiczne: skóra wrażliwa starzeje się szybciej. W skórze wrażliwej dochodzi do mikropodrażnień, które mogą przyspieszać proces starzenia się skóry. Szybciej pojawiają się zmarszczki, a skóra traci swoją jędrność.

- Właściwości: intensywny krem przeciwzmarszczkowy dedykowany skórze wrażliwej Redermic + wypełnia zmarszczki i ujędrnia skórę. Unikalne połączenie aktywnej witaminy C, Madekasozydu i kwasu hialuronowego zwiększa syntezę włókien nadających jędrność skóry. Innowacja: zawarta w kremie Neurosensyna jest peptydem, który dezaktywuje procesy mikropodrażnień.

- Neurosensyna działa przeciwzapalnie, pobudza syntezę elastyny. Kwas hialuronowy zatrzymuje wodę w naskórku, wygładza zmarszczki. Madekasozyd pobudza syntezę włókien kolagenu I i III, wypełnia zmarszczki. Witamina C 5% pobudza syntezę włókien kolagenu IV i VII.

- Rezultat: nawet głębokie zmarszczki są wyraźnie zredukowane, skóra odzyskuje jędrność. Widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone.

 

Stosowanie:

Nakładać rano i/lub wieczorem na twarz I szyję. Swieża I aksamitna konsystencja. Nietłusta I nieklejąca formuła. Tolerancja testowana pod kontrolą dermatologiczną. Nie powoduje powstawania zaskórników. Do użytku zewnętrznego.

Formuła Redermic +, zawierająca witaminę C, może brunatnieć pod wpływem powietrza. Ten proces nie ma wpływu na skuteczność ani tolerancję produktu. Po każdym użyciu należy oczyścić tubkę i starannie zakręcić. Unikać kontaktu kremu z odzieżą zaraz po aplikacji